PUH MKT SERWIS MAZIARZ SP.J.

Sprzedaż: Zamknięte Serwis: Zamknięte

Godziny otwarcia

Sprzedaż

Poniedziałek: 08:00-16:00
Wtorek: 08:00-16:00
Środa: 08:00-16:00
Czwartek: 08:00-16:00
Piątek: 08:00-16:00
Sobota: 08:00-14:00
Niedziela: Zamknięte

Serwis

Poniedziałek: 08:00-16:00
Wtorek: 08:00-16:00
Środa: 08:00-16:00
Czwartek: 08:00-16:00
Piątek: 08:00-16:00
Sobota: 07:00-14:00
Niedziela: Zamknięte

Kontakt

Zobacz mapę

Fiorino

Już od 36 900 zł netto
Benzyna - Metan - Diesel
70 - 95 KM / 51 - 70 kW
3,8 - 6,9 (l/100km)
3 - 5
Euro6d-TEMP
Manualna skrzynia biegów

SzczegółyKompaktowe wymiary, zwrotny i wszechstronny - Fiorino to samochód dostawczy stworzony do jazdy po mieście.Odświeżona sylwetka o nowoczesnym i dynamicznym wyglądzie

Nowy zderzak przedni i grill pokryty srebrnym lakierem, kołpaki 15" i felgi ze stopów lekkich 15" o wzorze diamentu oraz dwa nowe kolory nadwozia. W nowym Fiorino zachowano wysokie umiejscowienie reflektorów, zapewniające lepszą widoczność i ochronę przed stłuczkami.​

Wygodne i funkcjonalne wnętrze

W odnowionym przedziale kabiny pasażerskiej wprowadzono nowe elementy zwiększające komfort i poprawiające ergonomię:

- kierownicę przeprojektowano i wyposażono przyciski sterowania; jest ona dostępna (na zamówienie) z obszyciem skórzanym wraz ze skórzaną dźwignią zmiany biegów,

- układ przyrządów z nową grafiką i stałym podświetleniem tła dla lepszej widoczności.

Ergonomia pozwalająca na jazdę bez zmęczenia

Optymalną postawę i komfort jazdy zapewniają wygodne fotele z nowymi tapicerkami. Ustawienie foteli można regulować, podobnie jak ustawienie kierownicy.

Fotel kierowcy z zagłówkiem, regulacją wzdłużną, oparcia, wysokości oraz na zamówienie z regulacją lędźwiową i podłokietnikiem.

Skrzynia biegów umiejscowiona na desce rozdzielczej.​

Nowy Fiorino ma nowy, kolorowy ekran dotykowy 5", wyposażony w Bluetooth 2.1, audio streaming, USB 2.0, AUX oraz MP3 i system pozwalający na obsługę funkcji z kierownicy. System Bluetooth umożliwia wykonywanie połączeń telefonicznych bez zdejmowania rąk z kierownicy. Radio może zostać wzbogacone o nawigację.​​

W tej przestrzeni zorganizujesz miejsce pracy według własnych preferencji

Kilka schowków i paneli bocznych, które zmieszczą np. litrową butelkę/notes A4 lub tablet, oraz przestronny schowek na rękawiczki, zaprojektowany tak, by można w nim schować wszystkie drobiazgi osobiste i dokumenty służbowe, w tym laptop. Centralna konsola z uchwytem na kubek i gniazdkiem 12 V, a także innowacyjna ładowarka USB 5 V.

Uchwyt na dokumenty to idealne rozwiązanie pozwalające na umieszczenie wszystkich dokumentów, notatek i map w jednym, łatwo dostępnym miejscu (opcjonalnie).​

Klimatyzacja manualna

Klimatyzacja manualna z filtrami przeciwpyłowymi filtrem przeciwpyłkowym zapewnia większy komfort podróży (na zamówienie); świetna wentylacja dzięki 4 regulowanym, obrotowym wylotom. Doskonała dystrybucja powietrza za pomocą 88 wylotów sprzyja szybkiemu odparowaniu okien.Nowe rozwiązania, które sprawiają, że korzystanie z Fiorino jest jeszcze praktyczniejsze i efektywniejsze

Przegrody

Do oddzielenia przedziału kabiny pasażerskiej od przedziału ładunkowego i do ochrony kierowcy przed jakimkolwiek przemieszczeniem się czy wtargnięciem ładunku można wykorzystać przegrody:

· Stała przegroda z blachy bez centralnie umieszczonej szyby oraz z szybą

· Przegroda uchylna dwuczęściowa: stała od strony kierowcy i składana od strony pasażera. Po złożeniu siedzenia pasażera do poziomu podłogi prawą część przegrody można obrócić i zamienić w osłonę dla kierowcy. Rozwiązanie daje następujące korzyści:

- dodatkowy 1 m długości (do prawie 2,5 m ogółem),

- dodatkowe 0,3 m³ pojemności przedziału ładunkowego.

W Fiorino standardowo zainstalowano stałą przegrodę z blachy bez centralnie umieszczonej szyby zabezpieczającą kierowcę przed przemieszczeniem się ładunku.​

Zwiększona ładowność

Do 660 kg, w wersji z silnikami diesel (opcjonalnie).

Niezależne otwarcie przedziału ładunkowego

Niezależne zamykanie dla drzwi przednich i tylnych pozwala na korzystanie z przedziału ładunkowego, również gdy kabina kierowcy jest zamknięta. Rozwiązanie to zwiększa bezpieczeństwo w trakcie załadunku i rozładunku, w wyposażeniu standardowym ( zależnie od wersji).

Wyjmowana lampka w przedziale ładunkowym

Umiejscowiona na ścianie przedziału ładunkowego (opcjonalnie):

Kiedy jest umieszczona na boku ściany, pełni rolę normalnego oświetlenia.

Po wyjęciu jej ze stałego miejsca, pełni rolę praktycznej podręcznej latarki.

W przedziale ładunkowym znajduje się także gniazdko 12 V (opcjonalnie).

Rozwiązanie dopasowane do każdego zadania

Nowy Fiorino to model, który pozwala na adaptację przedziału ładunkowego do konkretnych potrzeb. Może służyć jako izoterma, czy mobilny warsztat.Oszczędny i mało wymagający partner w pracy

EcoJet

W Nowym Fiorino wprowadzono nową wersję EcoJet dostępną dla silników Diesel . Pozwala ona na znaczną oszczędność paliwa i zmniejszenie poziomu emisji spalin dzięki systemowi Stop & Start, inteligentnemu alternatorowi i pompie olejowej o zmiennej pojemności. Udoskonalenia te przynoszą zmniejszenie zużycia paliwa do 3,4 l/100 km i poziomu emisji do 100 g CO2/km (ze zautomatyzowaną skrzynią biegów MTA), co daje oszczędność do 14%. Stop & Start wyłącza silnik podczas krótkiego postoju, np. na światłach i automatycznie go włącza po naciśnięciu pedału sprzęgła.

Natural Power

Rozwiązanie dwupaliwowe redukuje koszty eksploatacji i zużycie paliwa. Silnik 1,4 Natural Power 70 KM (benzyna/metan) pozwala na zmieszane zużycie paliwa w zakresie od 4,4 - 5,6 l na każde 100 km.

Umożliwia przejechanie, po pełnym zatankowaniu, 960 km dzięki zbiornikom z metanem o pojemności 13,2 kg w połączeniu z 45-litrowym bakiem benzyny.

Pojazdem napędzanym metanem można wjechać do stref ograniczonego ruchu i tam, gdzie normalny ruch jest zakazany (dotyczy wybranych państw UE).

Przedział, w którym umiejscowiono zbiornik gazowy, jest płaski i może być w pełni wykorzystany dzięki zamontowaniu cargo box z pokrywą wyposażoną w 4 haki zabezpieczające ładunek. Pokrywę można podnieść i uzyskać doskonały dostęp do różnej wielkości schowków.

Stworzony dla oszczędności

Dla silników wysokoprężnych jest dostępny opcjonalnie tempomat, który zapewnia bardziej płynną jazdę, mniejsze zużycie paliwa i większe bezpieczeństwo.

Przeglądy okresowe

Wydłużone okresy między przeglądami pozwalają na jeszcze efektywniejsze wykorzystanie pojazdu, oszczędność czasu i pieniędzy. W modelu z dieslami MultiJet przeglądy okresowe przewidziane są co 35 000 km.​Pełna ochrona dla Ciebie i Twoich towarów

Bezpieczne podróżowanie

Kabina pasażerów nie ulegająca odkształceniom jest chroniona przez kontrolowane strefy zgniotu z przodu i z tyłu, które w razie kolizji pochłaniają energię uderzenia.

Ochronne listwy boczne można łatwo wymienić, co umożliwia zminimalizowanie kosztów naprawy, a mocne i pozbawione ostrych krawędzi zderzaki zapewniają maksymalną ochronę.

Poduszki powietrzne i pasy bezpieczeństwa

- Maksymalna ochrona kierowcy i pasażerów

- 3 punktowe pasy bezpieczeństwa z napinaczami i ogranicznikami obciążenia.

- 4 poduszki powietrzne: kierowcy (w standardzie), pasażerów oraz boczne (opcja).

Układ hamulcowy

Zaprojektowany w celu zapewnienia maksymalnej skuteczności, wytrzymałości i niezawodności

Układ hamulcowy składa się z:

- przednich hamulców tarczowych oraz tylnych bębnowych,

- systemu ABS z EBD (Electronic Brake Distribution) oraz elektronicznego rozdziału sił hamowania pomiędzy przednimi i tylnymi kołami w celu zapobiegania blokowania kół.

- ESP

Elektroniczna stabilizacja toru jazdy

System włącza się w sytuacjach zagrożenia w celu przywrócenia optymalnej stabilności pojazdu.

Współpracuje z Hill-Holder, niezwykle pomocnym systemem podczas ruszania na wzniesieniu. Urządzenie samoczynnie blokuje hamulce po wykryciu nachylenia pojazdu, zapobiegając w ten sposób stoczeniu się do tyłu.

Bezpieczeństwo poprawi jeszcze jeden element wyposażenia: czujniki parkowania, dostępne na życzenie.Mały samochód o dobrych osiągach dostępny z silnikami Euro 6 - benzyna, diesel i metan, aby sprostać każdemu zadaniu i zaspokoić wszystkie potrzeby transportowe.

Silniki Euro 6 zapewnią większą satysfakcję z jazdy, świetne osiągi, cichą pracę, niskie koszty eksploatacji (serwis i zużycie paliwa), a także niezawodność i troskę o środowisko:

- benzynowy 1,4 Fire 77 KM

- 2-paliwowy 1.4 Fire Natural Power (benzyna/metan)

- diesela 1,3 MultiJet2 80 KM

- diesela 1,3 MultiJet2 80 KM EcoJet

- diesela 1,3 MultiJet2 95 KM

- diesela 1,3 MultiJet2 95 KM EcoJet

Comfort-Matic – zautomatyzowana skrzynia biegów MTA

Krótki czas reakcji i precyzja manualnej skrzyni biegów bez konieczności używania sprzęgła, podobnie jak w automatycznej skrzyni biegów. Sprawna i wygodna, idealna do jazdy po mieście. Dostępna na zamówienie z silnikiem diesel 1,3 MultiJet2 80 KM EcoJet. Zapewnia jeszcze większą efektywność i mniejsze zużycie paliwa. Ty wybierasz tryb pracy:

- automatyczny – podczas zwykłej jazdy

- automatyczny/ekonomiczny – aby zmniejszyć zużycie paliwa

- manualny – sekwencyjny

Średnica skrętu

Średnica skrętu tylko 9,95 m

Furgon o najbardziej kompaktowych wymiarach odpowiadających wymiarom samochodu osobowego. Doskonałą zwrotność i prowadzenie zapewnia średnica skrętu wynosząca zaledwie 9,95 m.​

Przetestuj

Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!

Kup

Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.

Wersje wyposażenia